Типографія Ультрадрук | Оперативна поліграфія | Друк | Візитки

УЛЬТРАДРУК – ТИПОГРАФІЯ ЯКІСНОГО ДРУКУ

 

Візитки

Ми друкуємо візитівки  високої якості кольорових і чорно-білих офсетним, шовкотрафаретним та цифровим методами друку. Візитівки ми вготовляємо на звичайному або дизайнерському картоні. Додатково можна застосовувати методи тиснення і фольгування, ламінації, лакування та скруглення кутів. Ви можете замовити візитки за індивідуальним дизайном, персональні та ділові, для творчої діяльності та сфери послуг, виготовлені із застосуванням класичних і сучасних технологій у нас в друкарні.

Флаєра

Ми виготовляємо флаєри, використовуючи найкращі матеріали та новітнє обладнання. Друк флаєрів виконується цифровим і офсетним способами. Зазичай, при великому тиражі, застосовується офсетний спосіб друку. Цифровий друк дозволяє виробляти продукцію оперативно і невеликими тиражами. Привабливі та унікальні флаєри, які ефективно прорекламують Вашу продукцію або послуги можливо у нас.

 

Листівки

Професіонали нашої друкарні займаються не тільки друком листівок, які є чудовим засобом передачі реклами та інформації, а й їх розробкою, дизайном і змістом. Виготовлення листівок може бути виконано в одному кольорі або декількох. При малих тиражах застосовується оперативний та дешевий друк листівок цифровим методом. Великі тиражі виконуються офсетним методом (до того ж, чим вище тираж, тим нижче ціна листівки). Замовити листівки різної барвистості на будь-якому папері як крейдованому, так і некрейдованого можна у нас.

Бланки

Залежно від галузі застосування ми виготовимо для Вас бланки різних форматів і видів. У випадку невеликих тиражів і оперативного друку використовують цифровий метод друку, що дозволяє точно передати півтони. Друк бланків офсетом є вигідною технологією друку продукції при великих тиражах. Замовити бланки, які привертатимуть увагу, виділятися серед маси інших паперів і підкреслювати солідність Вашої організації Ви можете у нас на друкарні.

Конверти

Ви можете замовити у нас друк конвертів будь-яких форматів і розмірів на будь-якому папері. Ми використовуємо різноманітні технології для їх виготовлення. Конверти варіюють залежно від кольору і розмірів. Наші фахівці проконсультують Вас по кожному виду друку і допоможуть правильно вибрати між офсетним і цифровим методами нанесення інформації. У нас, можливо, замовити конверти для ділової кореспонденції, запрошень, повідомлень, привітань.

Папки

Наша компанія також пропонує Вам друк, дизайн та виготовлення папок. Теки необхідні не лише для зберігання документації – вони є відмінним супровідним засобом для будь-якого ділового заходу. Ми виконуємо комплексну розробку папок, від складання їх дизайну до післядрукарської обробки. Друк папок виконується в залежності від тиражу і застосовують офсетний, цифровий або трафаретний метод друку. Замовити ексклюзивні папки, які стануть відображенням корпоративного стилю Вашої компанії можна у нас в друкарні.

Календарі

Ми Вам пропонуємо виконати у нас виготовлення календаря. Такий зручний і корисний предмет, як календар буде незмінно нагадувати протягом усього року про Вашу компанію. Великий вибір типів календарів дозволяє вибрати такій, котрий найбільше підходить Вашим цілям і фінансовим можливостям. Зроблена в нашій друкарні продукція поєднує в собі великі рекламні можливості і високу функціональність. Ми може виконати для вас друк календарів різноманітних форматів і типів у будь-якій кількості: настінні, квартальні, кишенькові, будиночком.

Листівки

Ми виконуємо друк таких листівок, котрі запам’ятовуються, унікальних і з індивідуальним дизайном. Листівки можуть бути надруковані на картоні, дизайнерському папері, матовому і глянцевому папері високої щільності. Враховуючи Ваші побажання стосовно кольоровості, розмірів і паперу ми підберемо Вам найоптимальніший метод виготовлення продукції. Виготовлення листівок проводиться із застосуванням шовкотрафаретних, цифрових та офсетних технологій з додатковою післядрукарською обробкою. На нашій друкарні можна замовити листівки вітальні, рекламні, поштові та ділові.

 

Запрошення

Ми пропонуємо Вам здійснити у нас друк запрошень різних видів. Запрошення являє собою вираження особливого інтересу і прихильності до його одержувача. Виготовлення запрошень на нашій друкарні виконується з використанням цифрового, офсетного, трафаретного друку і багатьох післядрукарських процесів (лакування, висікання, ламінування, конгревне тиснення, біговка, тиснення фольгою і т.п). Замовити запрошення, які будуть привабливими, ексклюзивними й відповідати всім Вашим побажанням Ви можете у нашої компанії.

Буклети

Ми виконуємо виготовлення буклетів будь-яких розмірів і форматів, враховуючи всі Ваші вимоги при створенні їх дизайну. Буклети інформують нас про торгову марку, послугу або товар. Зазвичай вони робляться з крейдованого паперу з одним або декількома згинами. Друк буклетів здійснюється за допомогою технологій цифрового або офсетного друку. Залежно від цілей замовника наша друкарня може виготовляти будь-які буклети будь-яких тиражів. Замовити яскраві та привабливі буклети, що надовго запам’ятаються можливо у нас.

 

Каталоги

Виготовлення каталогів будь-якого виду, починаючи зі створення дизайну і до самої післядрукарської обробки Ви можете у нашій друкарні. Їх друк може бути здійсненим в повному кольорі або в кілька кольорах. Друк продукції виконується цифровим і офсетним способом з широким спектром післядрукарської обробки для надання продукції ексклюзивності. Ми здійснюємо друк каталогів будь-яким тиражем на сучасному обладнанні, використовуючи тільки високоякісні матеріали.

Брошури

Ми здійснюємо виготовлення чорно-білих, повнокольорових або комбінованих брошур найвищої якості. Виготовляються вони методами цифрової і офсетного друку. Друк брошур цифровим методом виконується на сучасному обладнанні, саме тому зображення виходить хорошої якості з насиченими і яскравими фарбами. Друк офсетом дозволяє отримувати продукцію великого тиражу за низькими цінами, яка виділяється чіткістю і барвистістю. У нас можна замовити брошури, які будуть зроблені з якісного паперу, і матимуть гідний вигляд.

Меню

Також ми виготовляємо меню для кафе, ресторанів і барів. Робиться меню з якісного паперу різної щільності використовуючи також післядрукарську обробку продукції. Ще доволі важливим є метод скріплення аркушів у меню, який вибирається залежно від їх загальної дизайнерської концепції і кількості. У нашій друкарні виготовлення меню здійснюється із застосуванням цифрової або офсетного друку. Значущим доповненням до друку меню може послужити ламінування плівкою, яка непогано захищає його від ушкоджень і вологи.

Книги

Технологічні можливості обробки та оформлення книг нашої компанії дозволяють виконувати друк найрізноманітнішої книжкової продукції. Друк книг невеликими тиражами у нас виконується цифровим способом або на різографі, середні і великі тиражі друкуються офсетним методом друку. Наша друкарня візьметься за виконання будь-яких робіт (коректура, верстка, редагування, художнє оформлення, набір тексту, макетування) і зробить це якісно та швидко!

Магнити

Наша компанія також виготовляє сувенірні магніти: магнітні фото, магніти на холодильник, магніти-блокноти, магніти з календарем, магнітні закладки. Сувенірні магніти – це своєрідна сувенірна продукція, яка є досить ефективним рекламним носієм для Вашої компанії. Наші можливості дозволяють робити магніти з логотипами, або будь-яким іншими зображеннями. Ми пропонує Вам якісний друк на магнітах найрізноманітніших розмірів і форм за доступними цінами.

 

Паперові пакети

Наша друкарня також виготовляє паперові пакетів, які є не тільки зручною і практичною упаковкою, а й прекрасним засобом реклами. Друк паперових пакетів здійснюється на дизайнерському папері такими методами як шовкографія, УФ лакування, тиснення, офсет. Для додання своєрідного блиску паперовим пакетам або ж матової поверхні виконується процес ламінування з використанням матової або глянсової плівки. У нас на друкарні Ви зможете замовити паперові пакети найвищої якості, які прослужать вам довгий час.

 

Дисконтні картки

Ми пропонуємо виготовлення картонних або пластикових дисконтних карток. Дисконтні картки дозволяють своїм власникам отримувати певні знижки. У нас друк дисконтних карток виконується з застосуванням різних методів нанесення елементів і друку. За технологією виготовлення картки діляться на цифрові, шовкотрафаретні і офсетні. Поєднання даних способів дозволяє виготовляти картки будь-якої складності та дизайну. У нас Ви зможете замовити дисконтні картки оригінального дизайну з різними елементами оформлення будь-якого кольору.

 

Про нас

Наша компанія працює на ринку оперативної поліграфії  з 2004 року. Першою нашоїю послугою був друк візиток в Києві.

Зараз у нас можна замовити не лише візитівки. На сьогодні ми можемо надати Вам широкий спектр поліграфічних послуг і великий вибір поліграфічної та сувенірної продукції.

Ультрадрук, це оперативна поліграфія в Києві.

Роками розвиваючись і працюючи для наших клієнтів ми зрозуміли, чого вони потребують:

 

 • Для них важливо, щоб їх розуміли
 • Ціна на поліграфічні послуги повинна бути розумною, а робота була виконана швидко і якісно
 • Люди хочуть, щоб нам їм зручно з нами працювати
 • Візитка – перше що бачить можливий партнер при знайомстві, тому дизайн візиток часом може значити більше, ніж виготовлення всієї іншої представницької поліграфії
 • Клієнти хочуть, щоб усі їхні рекламні матеріали вони могли віддрукувати в одному місці, оперативно і з повною гарантією відмінних результатів

На все це ми з упевненістю відповідаємо, що знайдемо спільну мову навіть з найвимогливішими клієнтами. Чи хочете ви замовити візитки, або ж вас цікавить рекламна поліграфія – не хвилюйтеся, до кожного клієнта у нас індивідуальний підхід!

Дізнатися про терміни виконання замовлення, а також отримати докладну інформацію про ціни на виготовлення поліграфії Ви можете на цьому сайті або по телефону у наших менеджерів.

ПОЛІГРАФІЯ

Ми розробляємо і виготовляємо найрізноманітнішу ділову і представницьку друковану продукцію. Ви можете замовити у нас візитки, афіші, плакати, буклети, листівки. А також друк меню, листівки, календарі, бейджи, грамоти, дипломи, наклейки, журнали, стікери і багато іншого тиражем від 1 шт. Всі послуги нашої друкарні ми виконуємо на власному обладнанні. Наша компанія виконує широкий спектр робіт, якісно виготовляє рекламну та сувенірну продукцію за найнижчими цінами в Києві.

Цифрова, офсетний друк, широкоформатний та тиражування – все це виробнича база друкарні. «Ультрадрук» може виготовляти друковану продукцію різноманітних форматів на будь-яких матеріалах. У нас ви знайдете широкий вибір як стандартного паперу з різними характеристиками, так і елітної дизайнерського паперу.

Ми маємо комплекс обладнання та надійні матеріали для високоякісної друкарської для пост обробки. Різні види брошурування і фальцювання, тиснення, фольгування, ламінування та інші використовувані нами технології, дозволяють випускати якісну продукцію.

Оперативная полиграфия

Офіс та виробництво розташовується в центрі Києва. Поліграфічні послуги в нашій друкарні здійснюються на сучасному обладнанні, яке дозволяє домагатися бездоганної якості.
Сучасні тенденції в поліграфії – це дизайнерські папери, суперобкладинки, складна висічка, нестандартні формати, ексклюзивна обробка. Наше обладнання дозволяє здійснити всі ці вимоги. Постдруковий комплекс може виготовляти будь-яку поліграфію: від візитівок та листівок до елітних багатосторінкових брошур, нестандартних креативних буклетів і фігурних наклейок.

Офсетна типографія

Середні та великі тиражі, безумовно, ефективніше друкувати офсетним способом. Сучасні друкарські машини (максимальний формат – B2) і повний комплекс післядрукарського устаткування дозволяють досконало виконувати найскладніші офсетні замовлення.

Широкоформатний друк

 • Виготовлення зовнішньої реклами
 • Інтер’єрний друк з високою роздільною здатністю

ДИЗАЙН-СТУДІЯ

Ідеї, від яких Ви не зможете відмовитися!

 • Ваш фірмовий стиль, логотип, бренд …
 • Ваша індивідуальна поліграфія – листівки, каталоги, брошури, буклети, листівки, афіші, плакати, друк меню, календарі, бейджи, грамоти, дипломи, наклейки, журнали, стікери і т.д.
 • Ваша реклама – рекламні модулі в ЗМІ, зовнішня реклама
 • Ваша рекламна та представницька продукція – POS-матеріали, ексклюзивні сувеніри
 • Ваш корпоративний сайт