Правила оформления агитационных материалов

DSCN0826Полиграфическая продукция: политическая агитация  

Типография “Ультрадрук” выполняет печать полиграфической агитационной продукции всех видов: листовка на выборыфлаер на выборы, плакаты на выборы, календарь на выборы. Оперативно печатаем большие тиражи предвыборных агитационных материалов. Также произведем полный спектр сувенирной политической продукции.

Правила размещения печатных материалов

Ув. клиенты! Согласно Закону Украины “Про местные выборы”, наша типография придерживается установленных правил размещения печатных агитационных материалов и политической рекламы (см. текст Закона). На все дополнительные вопросы ответят наши менеджеры по тел: 044-223-9001.

Зразок оформленя підпису політичної поліграфії: 


Замовник: ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ, Виконавець ТОВ “УЛЬТРАДРУК”, Тираж(або наклад) ХХХ шт.,  особа відповідальна за випуск ПІБ 

 

 

Пункт 2. ст.56 Закону України “Про місцеві вибори” говорить: “Друкарський агітаційний матеріал повинен містити відомості про замовника та установу, які здійснили друк, його тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск. Розповсюдження друкованих агітаційних матеріалів без зазначених відомостей забороняється”.

Згідно ст. 212-13 Кодексу України “Про адміністративні порушення”, видавцям агітаційного листка загрожує несуттєвий штраф.

“Виготовлення або замовлення виготовлення під час виборчого процесу друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск, або у яких така інформація подана неправильно чи неповно, тягнуть за собою накладення штрафу за громадян від десяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 170 до 510 грн) і на посадових осіб – від п’ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 850 до 1190 грн)”.