Друк візиток

Друк візиток

Візитки Київ. Друк візиток. Виготовлення візиток.

 
Якісні візитки за дуже вигідними цінами 29грн/100шт.* Цілодобовий прийом замовлень. У нас на сайті Ви можете самостійно зробити макет візиток абсолютно безкоштовно. За який час візитки від друкарні Ультрадрук можуть потрапити до клієнта? Залежить лише від Вас! Ми друкуємо візитки терміново в Києві за 15 хвилин. Тел: (044)223-9001

Чому Вам варто замовляти візитки саме в друкарні Ультрадрук:

Ми знаємо, як це робиться. За роки роботи, наша компанія виготовила більше 100 000 комплектів візиток

Замовити і сплатити за візитки можна, як на відстані, так і безпосередньо в нашому офісі

Друкуємо від 50 візиток в комплекті

Додаткові знижки за наявності підготовленого макету

Більше 50 видів дизайнерського паперу, в наявності

Глянцеве або матове покриття за бажанням

За бажанням візитки можуть бути доставлені в будь-яку точку України

 

Конструктор визиток онлайн

Тираж визитки

Готовность в течении 3-х часов после оплаты и утверждения макетов

Односторонние визитки

Двухсторонние визитки

50 визиток

30

55

100 визиток

35

65

500 визиток

150

230

1 000 визиток

180

28

 

Ви можете замовити виготовлення візиток як по телефону 044 383 9896, так і через систему online-замовлення 24 години на добу.

Друк візиток від 100шт.

Термін виготовлення візиток 3-6 годин. Терміновий друк візиток 15-60 хв.

Друк візиток від 1000шт.

Термін виготовлення 3-5 робочих днів.

Цена на печать визиток срочно в Киеве от 100штук

Надрукувати на дизайнерському папері +25грн(льон, матовий текстурований) +35грн(маджестік, металізовані папери)

Зробити ламінацію +30 для 100 штук(+20 для 50 шт)

Додати округлість кутів +20 для 100 штук (+15 для 50 штук)

Вартість візиток вказана в грн. До вартості візитних карток входить:візитні картки(у заявленій кількості), друк на папері 300 гр/м2, коробочка для візиток (по наявності).

На крейдованому матовому папері, друк 4+4 (двухсторонні повнокольорові).

Додати округлість кутів 70грн за 1000 візиток.

Глянцеве покриття – ламінація по лицьовій стороні візиток.

Термін виготовлення 3-5 робочих днів. Вартість розробоки макету не входить до вартості виготовлення візиток.

Виготовлення візиток складаеться з:

Процес изготовления визиток в типографии Ультрадрук

 

Процес виготовлення візиток починається з оформлення замовлення по тел. (044)383-98-96, або через систему online-замовлення, яка працює 24 години на добу.

Далі слідує розробка дизайну візитки, вибору матеріалів і методів обробки після друку. Якщо ж у вас вже є готовий макет візитки і ви не бажаєте його міняти — можна відразу переходити до друку. Якщо ж, макету немає, то ви можете ознайомитися з вже готовими шаблонами візиток, або працівники нашого дизайнерського відділу розроблять новий ексклюзивний шаблон, спираючись на ваші побажання. Скористайтеся Шаблонами візиток. Після цього можна вибрати з величезного каталога відповідний папір і види обробки після друку такі як ламінація або закруглення кутів. Коли дизайн повністю готовий, можна переходити до друку візиток.

Окрім того, ми можемо розмістити на ваших візитках і QR-код. В даному випадку код дозволяє зашифрувати потрібну інформацію яка містить адресу сайту, e-mail, географічне розташування компанії, номери телефонів, календар поточних подій або ж звичайний текст. Такий спосіб зберігання інформації став популярний у користувачів мобільного зв’язку. Для того, щоб отримати інформацію, досить встановити на свій телефон програму розпізнавання QR-кодів. Вся контактна інформація зберігається в пам’яті телефону і нею можна у будь-який момент легко скористатися.

Зразок готової до друку візитної картки:
Образец готового к печати макета.

Друк візиток

Друк візиток буває декількох видів, основні з яких використовує наша друкарня – це цифровий друк, офсетний друк і шовкотрафарет. Крім того ви можете замовити візитки з тисненням і фольгуванням, технологіями, які надають ефектного вигляду вашим візиткам.

Якщо у Вас виникли проблеми з макетом, або ж Ваш макет не відповідає вимогам, Ви можете замовити дизайн візиток в нашій друкарні. У нас професійна команда дизайнерів, тому Ви можете бути впевнені в результаті. Ознайомитися з їх роботами, Ви можете, переглянувши зразки візиток на нашому сайті.
 

Цифровий друк візиток

Цифровий друк візиток – один із способів друку , що застосовуються сучасними друкарнями. Якщо вам необхідно терміново надрукувати візитки, то це сфера діяльності тільки цифрового друку. Швидко і якісно надрукувати візитки в Києві ви можете в друкарні «Ультрадрук». Термін виготовлення від 30 хв (за умови наявності макета).

Друк візиток здійснюється на сучасній високопродуктивній цифровій друкарській машині Konica Minolta bizhub PRO C6500.

Термін виготовлення від 15 хвилин.

Офсетний друк візиток

Офсетний друк візитокнайвигідніше рішення, якщо вам необхідно надрукувати візитки тиражем понад 1000 шт. Перевага офсетного друку полягає в тому, що за допомогою цього методу краще передається колір, а також – невелика ціна за одиницю продукції.

Термін виготовлення від 2-х днів.

Шелкотрафаретний друк візиток.

 

Якщо Ви бажаєте друк «золотом», «сріблом» або ж білою фарбою, тоді це шовкотрафаретний друк. Але навіть якщо ви обрали «звичайні» кольори, візитки виходять рельєфними і мають більш солідний вигляд.

Друк візиток шовкотрафаретом зазвичай здійснюється невеликими тиражами. Найчастіше шовкографію використовують для виготовлення VIP візиток, так як цей спосіб друку досить дорогий, але отриманий результат буде говорити сам за себе.

Термін виготовлення від 2-х днів.

 

 

Також ми пропонуємо доставку замовлень по Києву і Україні.

Друкарня “Ультрадрук” здійснює всі види друку на папері. Ми виготовимо для Вас тираж в найкоротші терміни, тільки уявіть – візитки за годину! Надрукувати візитки 1000 шт. тиражем в короткі терміни – немає нічого простіше, просто зателефонуйте за телефоном у Києві 044 383 9896 і домовтеся про всі нюанси. Також ви можете замовити візитки, відправивши макет візитки на наш e-mail info#ultradruk.com.

Візитки – найважливіша частина корпоративного та особистого іміджу. Кожна сучасна ділова людина просто зобов’язана мати їх при собі. Візитка – це заочний представник вашої компанії, тому вам слід подбати про її виготовлення завчасно.

Виготовлення візиток – це одне з пріоритетних напрямків діяльності нашої компанії. Задайте у пошуковій системі запит «візитки Київ», і ви відразу потрапляєте на «Ультрадрук»! Ви можете замовити візитки терміново за допомогою нашого сайту, також зв’язатися з нашим менеджером для уточнення питань що Вас хвилюють.

Зразки робіт

     

Разом з візитками найчастыше замовляють:

Листівки

Печать листовок

Папки

Печать папок

Визитки – важнейшая часть корпоративного и личного имиджа

Оформити замовлення на візитки Вы можете будь-яким зручним для Вас способом:

    • Online замовлення – працює щоденно 24 години на добу.

    • телефонуйте нам з  9.00 до 19.00 з понеділка по п’ятницю

    • (044) 223-9001 (050) 611-5111

    • написать запит на e-mail info#ultradruk.com

*цена 29грн/100шт при заказе от 5 комплектов

Поделитесь в соцсетях: